Hledáme Elektro Živnostníky do Německa

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Chceš pracovat v zahraničí a nevíš si rady? LETUSWORK Europe ti nalezne dlouhodobé projekty.
Spolupracujeme jak s jednotlivcemi tak s týmy. Zaujala tě naše nabídka, tak neváhej a kontaktuj nás!
Nabízíme zajímavou a napínavou práci v elektroinstalacích ve stavebním průmyslu.

Zaměstnanecké výhody, benefity
- jistou pracovní nabídku přes Partnerskou smlouvu,
- odměny do 28 €/hod.,
- proplácení v 14- denním cyklu,
- šance na kariérní postup, rozvíjení technické kvalifikace,
- pomůžeme s technickými otázkami a nejasnostmi - různé pomocné dokumenty, vyřešení problémů okolo Vaší práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována
elektrotechnický průmysl

Našemi klienty jsou velké Koncerny, které nabízejí dlouhodobé projekty a včasné placení !!!
Požadavky na zaměstnance
Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním
základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
Vzdělání v oboru
Elektro
Jazykové znalosti
Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)
Ostatní znalosti
čtení plánů - Mírně pokročilý
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Co k tomu potrebuješ:

- živnost v oboru elektro,
- A1,
- platnou Elektro Vyhlášku či Certifikát,
- základní ruční elektronářadí,
- platný řidičský průkaz a auto,
- dobrá znalost němčiny, angličtiny
- ochota pracovat v Německu,
- spolehlivost, zvědavost a otevřený přístup.
Inzerující společnost
Stručná charakteristika společnosti
LETUSWORK europe je společenství nezávislých řemeslníků a malých a středních řemeslných podniků v elektrotechnickém průmyslu. Zprostředkováváme elektro zakázky našim partnerským společnostem jako subdodavatelé pro velké stavební projekty v Německu a Evropě.
Vaše výhoda: Soustředíte se na svou práci v elektro řemeslu, my se postaráme o zbytek!
Náš tým neustále roste. Pokud jste elektrikář, elektro instalatér nebo živnostník v elektro oboru, stanete se součástí evropské řemeslné komunity LETUSWORK a rychle získáte další lukrativní zakázku.
Kontakt
Kontaktní osoba: Lenka Viltová
Tel.: +4937149382706
Číslo inzerátu 143565

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.